İyi Geceler !   Sitemize Hoşgeldiniz.  21.Mayıs.2019,Salı     
MÜŞTERİ GİRİŞİ    
Kullancı Adı
:

Şifre
:
E-Mail   Ana Sayfam Yap   Sk Kullanılanlara Ekle   Sayfayı Yazdır  

 
  SORU : Ödememizi yaptıktan ne kadar zaman sonra hizmetimiz başlar?
       CEVAP : Alan adınız daha önce alınmamış ise ve alan adınız yeni alınıyor ise 24 saatte açılır. Alan adı transferinin gerçekleşme süresi ise 7-14 gündür. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz anda ise hizmetlerimiz başlar.

  SORU : Sipariş verip de parayı bankaya yatırmazsak ne olur?
       CEVAP : Siparişiniz askıda kalır bizde bekler. Siz parayı bankaya yatırdıktan sonra işlemler ve hizmetimiz başlar.

  SORU : Aldığım sitede başkasına ait herhangi banner veya reklam olacak mı?
       CEVAP : Kesinlikle hayır.Site tamamen size ait olacak. Web site içerisinde ne ana sayfası ne de başka bir sayfasında size ait olmayan ne reklam, ne banner olmayacak.Siz,zaten bunun için bize ücret ödüyorsunuz.

  SORU : com.tr uzantılı alan adlarını sizden alabiliyor muyum ?
       CEVAP : Hayır, com.tr uzantılı alan adları sadece ODTÜ'den satın alınabilmektedir. Ticaret Sicil Belgenizi ODTÜ'ye fakslayarak sizin almanız gerekmektedir. Com.tr uzantılı alan adınızı siz aldıktan sonra geri kalan tüm işlemleri yine biz yapıyoruz. ODTÜ işlemleri için 0.312.210 33 38 / 210 33 39 telefonlarını kullanınız. 0.312.210 33 33 nolu faksa Ticaret Sicil Belgeniz ya da kuruluşunuzun resmi belgesi ile birlikte almak istediğiniz alan adı dilekçesini fakslayınız. Eğer bu bilgileri tarafımıza göndermeniz halinde biz bu belgeler ile alan adınızı alabiliriz.

  SORU : Hostunuzun aylık dosya transfer boyutu ne kadardır ?
       CEVAP : Bu trafik boyutu ayda 2 GB 'dır. Bu, web sitenizden 1 ay boyunca 2 GB dosya alış verişi yapılabilir demektir. Normal bir sitenin trafiği bu rakamın yaklaşık 100'de 1'i kadar, iyi bir sitenin 10'da 1'i kadar olması öngörülür. Yani siz web sitenizden ne kadar trafik yapsanız da bu rakama erişmeniz mümkün değildir ve normal bir web sitesinin bunu doldurması ise çok zordur. Zaten eğer bir site trafik sınırlarına gelirse web'in sahibi ile kontak kurulup durum anlatılır. İstenirse belirli yerlerine sınır konulup trafik manuel olarak düşürülebilir.

  SORU : Bir kaç ay evvel bir adres satın aldım lakin hosting satın almadım. Siz bu adres üzerinden hosting işlemleri yapabilir misiniz?
       CEVAP : Tabii ki herhangi bir adres üzerinde hosting yapabiliriz. Bunun için,alan adını bize yönlendirmeniz yeterli. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

  SORU : Host için vermiş olduğunuz 10 MB'lık alan Web alanım yetmezse istediğim kadar alabilir miyim ?
       CEVAP : Elbette web alanınızı artırabilirsiniz. Bunun için yine diğer firmalara göre çok hesaplı fiyatlandırmalarımız mevcuttur.

  SORU : Sitemizde yabancı dilde sayfalar yaptırma imkanımız varmı ?
       CEVAP : Elbette, istemeniz halinde yabancı dillerde tasarımda yapmaktayız. Ancak, kampanya fiyatımız Türkçe sayfalar için geçerlidir. Bu kampanya dışı bir durum olup her sayfa için extra 10 $ + KDV ücret alınır.

  SORU : Peşinatı yatırdık, ancak daha sonra sitemizi yaptırmaktan veya hosting hizmeti almaktan vaz geçtik. Bu durumda peşinatımızı alabilecekmiyiz.
       CEVAP : Maalesef Hayır. Zira peşinatınızın yatırılmasından hemen sonra biz alan adınızı register ediyor ve ödemeyi peşin olarak yapıyoruz. Ayrıca herhangi bir iyi niyet suistimaline yer vermemek ve iş disiplininin bozulmaması açısından ödenen peşinatların şirket prensibi olarak geri ödemesini yapmamaktayız.

  SORU : Sitemiz için kampanya dışında herhangi bir istekte bulunabilirmiyiz.
       CEVAP : Tabiiki. Siteniz veya firmanızla ilgili her türlü multimedya ve yazılımla ilgili talebiniz büyük bir titizlik ve profesyonellik içerisinde gerçekleştirilir. Bu, talebinize göre oluşacak fiyatlandırmaya tabidir. 


 
 

 
.
 Sosyal Medya Tercihiniz

Facebook  15 oy
%16 
 
 

Twitter  27 oy
%29 
 
 

Instagram  10 oy
%10 
 
 

WhatsApp  12 oy
%12 
 
 

YouTube  13 oy
%13 
 
 

Skype  16 oy
%17 
 
 

93  Kez Oylandı.
 

 
 TÜM HAKLARI SAKLIDIR - Copyright 2001-2019 FAZE WEB LTD. ŞTİ.