İyi Geceler !   Sitemize Hoşgeldiniz.  21.Mayıs.2019,Salı     
MÜŞTERİ GİRİŞİ    
Kullancı Adı
:

Şifre
:
E-Mail   Ana Sayfam Yap   Sk Kullanılanlara Ekle   Sayfayı Yazdır  

 

FazeWeb destek ekibi olarak satış öncesindeki ilgi ve heyecanımızı satış sonrasında da taşımaktayız. İhtiyacınız olduğunda bize ulaşmak çok kolay. Sitemizin ana sayfasında beliren ONLINE CANLI DESTEK butonu sayesinde sizlerin sorularını bekleyen operatörlerimizle anında bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıca bize E-Mail adreslerimiz, site üzerinde bulunan iletişim formlarımız, MSN messenger ve SKYPE adreslerimiz ve hergün saat 09:00 ile 18:00 arasında aktif olan şirket telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


1)
Görüntülü ve sesli destek için SKYPE DESTEK HATTIMIZI kullanabilirsiniz. Skype, bedava bir internet telefonu yazılımıdır. Skype programında ismimiz ' fazeweb ' dir. Bu kullanıcı adımızı irtibat listenize ekleyip bizimle temas kurabilirsiniz. Bu programın en son türkçe versiyonunu BURAYA TIKLAYARAK indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. 


2)
Görüntülü ve sesli destek için MSN MESSENGER kullanabilirsiniz. İrtibat için ' bilgi@fazeweb.com ' adresimizi irtibat listenize ekleyiniz. Bu programın en son türkçe versiyonunu BURAYA TIKLAYARAK indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. 

 


 


 
 

 
.
 Sosyal Medya Tercihiniz

Facebook  15 oy
%16 
 
 

Twitter  27 oy
%29 
 
 

Instagram  10 oy
%10 
 
 

WhatsApp  12 oy
%12 
 
 

YouTube  13 oy
%13 
 
 

Skype  16 oy
%17 
 
 

93  Kez Oylandı.
 

 
 TÜM HAKLARI SAKLIDIR - Copyright 2001-2019 FAZE WEB LTD. ŞTİ.